Nic není problém

Když už konečně stojí Váš vysněný dům, stále ještě musíte řešit ohraničení pozemku plotem, který by měl k Vašemu pozemku a novému domu dobře sedět! To také není nic jednoduchého.
 
Jistě na každém kroku okukujete sousední domy a ploty, abyste si vzal mustr. Nebo čekáte, že Vás napadne něco originálnějšího. Tak to je naprosto běžný postup při rozhodování. Přece jen tak nenatáhnete kolem pozemku pletivo a hotovo.
 
betonový plot

Máte-li ale už přece jen v hlavě nápad, který byste nejraději realizoval, pak ven s ním. Chcete asi kombinovat materiály, ale přitom chcete, aby plot splnil Vaše očekávání? Tak to není vůbec žádný problém! 
 
Betonové sloupky na plot jsou vážně šikovným spojovacím prvkem kovových, dřevěných, ale i betonových dílců celého plotu. Taková myšlenka vypadá velmi dobře. Tu realizujte.

Představa se stane fantastickou realitou

Myšlenka kombinace materiálů v ohraničení pozemku není tak špatná.
 
Když využijete myšlenku betonových sloupků na plot, nakonec můžete kombinovat mnoha způsoby. Mezi sloupky můžete na jeden plot využít kombinaci:
1.    kovových a betonových dílců
2.    dřevěných a betonových dílců
3.    betonových dílců s otvory a s plnými poli.

betonový sloupky
 
To záleží na tom, kam směřuje Váš pozemek.
 
Pokud sousedí s pozemkem jiného domu, vyplatí se nainstalovat betonová pole s otvory, nebo plná, Na konec pozemku, který směřuje k lesu, se vyplatí naopak plná pole. A k silnici? Tam můžete mít mezi betonovými sloupky na plot kovová nebo dřevěná pole.
Těch variant se nabízí vážně mnoho. Rozhoduje o tom hlavně pocit soukromí a bezpečí.
 
Výhodou těchto sloupků je snadná manipulace při zasazování na místo, jejich odolnost a mizivá údržba. A v neposlední řadě také jejich cenová dostupnost!
 
Takže nezbývá nic jiného, než se pustit do realizace! Plot bude vypadat vážně dobře!